четвер, 7 листопада 2013 р.

Урочиста академія пам'яті!

24 жовтня в Копичинецькому Центрі культури і дозвілля відбулася урочиста академія пошанування організаторів Повітового союзу  кооперативних спілок в Копичинцях . Академія була організована з ініціативи дослідників кооперативного руху - викладачів Заліщицького аграрного коледжу ім. Є.Храпливого.Метою проведення академії пам'яті був пошук форм співпраці між громадськими осередками Гусятинського і Заліщицького районів, обмін інформацією про підсумки  наукових  досліджень окремих напрямків історії нашого краю,зокрема, поширення ідей подвижників кооперації- наших співвітчизників.
         Для копичинчан ця зустріч була  цікавою і пізнавальною, позаяк можна  було ширше довідатися про  засновників Копичинецького Повітового Союзу Кооператорів,зокрема ,Івана Заваликута,  Івана Мартюка- які були  взірцем поєднання виняткового мистецтва управління із самовідданим служінням українській кооперативній  ідеї.
   Наш музей також долучився до організації урочистої  академії, ознайомив Заліщицьких гостей з експозицією та науковими напрацюваннями, зокрема, з історією першого західно- українського фільму "Для добра і краси", котрий був  відзнятий у1938 році,  з ініціативи  та фінансової  підтримки  Копичинецької  кооперативної  спілки.

Немає коментарів:

Дописати коментар