четвер, 27 липня 2017 р.

Весна і літо 2017р.

Весна і літо 2017 року виявилися урожайними на мистецькі події,  організовані і проведені у музейному просторі Копичинецького музею театрального мистецтва Тернопільщини. Щомісяця копичинецьку публіку дивували цікаві тематичні  виставки у стінах Центру культури і дозвілля, а також - збагачували зустрічі і спілкування із неординарними особистостями у музейній кав'ярні.  Пропонуємо невеликий фотозвіт про  акції, що відбувалися у нашому музеї за цей період.
 
Отож, березень, до Міжнародного дня театру,  вразив копичинчан маштабною виставкою у фоє ЦКіД, яка мала назву "Лабіринтами театрального закулісся".
Виставка демонструвала оригінальні театральні атрибути: елементи декорацій, костюми з різних вистав, аксесуари , театральні ляльки, реквізит,  бутафорію, освітлювальну техніку та багато інших предметів які живуть за лаштунками театру.

А ще в цей день, 27 березня, актори копичинецьких театрів зустрілися у залах музею, спілкувалися, ділилися спогадами і розповідали безліч неймовірних історій про своє життя в театрі, а ми пригощали спраглих артистів запашною кавою у музейній кав'ярні.
  
Квітень  зустрів мешканців і гостей міста у переддень Великодня, святковою інсталяцією розміщеною на центральному вході до Музею та Центру культури.
Велетенська лялька-мотанка із кошиком повним писанок, та  виплетене і заквітчане у вінки великодне яйце-писанка створили справді гарний настрій.

А ще - стали прекрасним фоном  для фотознімків і селфі , які люди залюбки робили у час Великодніх свят. Доповнювали  святкову композицію виставка  великодних листівок, котру розмістили просто у вікні фасадної стіни будівлі.

Травнева вісімнадцята ніч у стінах Копичинецького музею  була наповнена поєзією. 
Адже, вже традиційно, щороку у Міжнародний день музеїв ми відкриваємо двері музею наніч. Цього разу у нашій музейній кав'ярні дорогими гостями були  молоді поети  Копичинець, котрі ділилися своєю творчістю  і дарували нам радість у спілкуванні з ними.
Ця зустріч залишила у серцях всіх учасників дуже теплі і приємні спогади. А нас музейників проймала гордість за те, що в нашому місті живуть і працюють такі талановиті і багатогранні особистості. (на фото: місцеві поети - Андрій Стефанець,  Галинка Журавель, Галина Нечесна та Соломія Лаговець).

Червень, у день, коли в церквах освячують віночки із запашного зілля, подарував копичинчанам унікальну зустріч із відомою травницею, фітоцілителькою - Людмилою Волос.
Ця жінка вже багато років допомагає людям підтримати здоров'я і оздоровитися за допомогою лікарських трав які нас оточують у  природі.

Цілителька ділилася рецептами лікарських чаїв, розповідала про силу і властивості рослин, а ми пригощали гостей чаєм із м'яти і румянку.

Від липневої спеки можна втекти у прохолодний зал, де ще демонструється надзвичайно цікава і змістовна виставка "Ретро далеке і близьке".


У день відкриття, запрошувала відвідати нову виставку "жива скульптура" - жінка у білому вбранні, з парасолькою від сонця.

Цей образ вдало відображав тему і настрій виставки, котра містила багато експонатів ретро моди.

На манекенах , у вітринах, на стендах, на подіумі і на кубах, предметах меблів, і просто на підлозі  розмістилися речі , одяг, взуття, сумочки, парфуми і багато інших дрібниць, які належали нашим бабусям, в часи їхньої молодості.


Старовинні фотографії у рамках на стінах, а також, розміщені у експозиції виставки, доповнюють,  насичують і підтверджують "правду" речей, які демонструють минуле.
Підготувала  - Оксана Шикула.

Немає коментарів:

Дописати коментар